Scuba Diver Kursu

SSI/PADI Scuba Diver Course - Altinkum - Okenos Diving

Dalışı sporuna uzun zamandır katılmak isteyip ancak yoğun iş programı ve aile arkadaş vb önceliklerinizden fırsat bulamadıysanız veya okul harçlığınızdan kenara ayırdığınız asla dalış eğitime yeterli miktara ulaşamıyorsa sizin için ideal dalış eğitimi Scuba Diver kursudur bu programa katılıp SSI veya PADI olarak sertifikalanabilirsiniz.

Scuba Diver bütün bir Open Water Diver Programını tamamlamaya zaman bulamayanlar için mükemmel bir program. Bu programın içeriği Open Water Diver Programının yarıya yakınını içeriyor, 5 saat (toplamda 1 veya 2 gün).

Daha sonra programın ikinci yarısını da tamamlayıp sizin için uygun olan bir zamanda ve yerde Open Water Dalıcı olabilirsiniz.

Bu program size tüm dalış deneyimlerini sağlar.Maceranızda açık deniz dalışlarınız boyunca uygun beceri,bilgi,ekipman ve deneyimlerle beraberinizde SSI veya PADI Dalış eğitmenleri ile kendinizi daha güvenli ve yeterli hissedeceksiniz.

Sertifikalı Scuba Diver, Dalış Eğitmeni gözetiminde en fazla 40 feet/12 metre değinliğe kadar dalış yapabilir.

Scuba Diver Programı Open Water Diver Programının parçasıdır. Bu nedenle programın herhangi bir bölümünü iki kez tekrarlamanız gerekmez. Kısa bir güncellemeden sonra Open Water Diver derecenizi tamamlayabilirsiniz.

Programın sonunda, programı başarıyla tamamladığınızı gösteren SCUBA DIVER Sertifikanızı alırsınız. Bu sertifika dünya çapında rehberli dalışlara katılmanıza olanak verir. Eğer eğitiminize devam edip Open Water Dalıcısı olmak isterseniz Bize ayıracağınız 5 saat (toplamda 2 gün) ile sizi bir sonraki aşama Open Water Dalıcısı seviyesine taşırız.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *