Lisanslı Dalıcı

Scuba Diving Altinkum Didim Akbuk

OKENOS Dalis Merkezi olarak Dalis noktalarımizi özetledigimiz bu bölümde siz dalıcılara kolaylık olması açısından her daldığımız bölgeyi detaylı olarak anlatmaya calıştık. Guvenlik kurallari geregi hatirlatmak isteriz ki mevcut lisansiniz ile yapabileceginiz yasal dalislar ve dalis noktalari disindaki bazi dalis noktalari guzeldir fakat ozel bir eğitim gerektirebilir.

Özel uzmanlik gerektiren bu dalislari SSI ya da PADI organizasyonları tarafindan ozel uzmanlik sertifikaları alarak bu dalışların çok daha güvenli ve eğlenceli geçmesini saglayabilirsiniz. Aldiginiz Her yeni sertifika size fazlası ile keyif verecektir Okenos dalış merkezini bölgedeki diğer dalış merkezlerinden ayıran en belirgin özellik size daha çok seçenek vermemiz.

Bizimle beraber tam gün dalış turuna katılabilir ogün için planlanan dalış noktalarını ziyaret edebilirsiniz yada gün içinde sizing tercih ettiğiniz bir saatde ve tercih ettiğiniz dalış noktasına özel yapım dalış teknemiz ile ziyaret edebilirsiniz..

Unutmayalım ki her dalış bir baska tecrubedir ve en iyi dalgic kurallara uyan dalgıçtır
Bizimle beraber Sualtı batıklarına dalabilir Koca bir gemiye kuşbakışı bakıp kaptan köprüsüne doğru süzülmek inanılmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Batıklara dalmak insana heyecan verir ve bazı riskler taşır.

Ama doğru eğitim ile Batık Dalışı muhteşem bir maceraya dönüşür. BATIK DALIŞI bir çok uzmanlık alanı hakkında daha fazla şey öğrenmek istiyorsanız, OKENOS DALIŞ MERKEZİNDE 20den fazla uzmanlık alanı kurslarına katılabilirsiniz.

No mixed groups

You will dive with other licensed divers. No non-divers included

No Rush

It has been longer than a year since your last dive? do a 1 on 1 skill refresh shore dive with us before you head out on the boat

Continue

Want to get the most out of your booked dives? Take a specialty course! have a look at the SSI specialties available

Explore More

Join us for our day excursions or scuba travel

Social

Log on, check in, tag, share!
Okenos is represented at most social, video & photo sites, so let us know that you had a good time by leaving a comment or showing any other kind of social love. More into ‘real’ time? Just join our club!

Dalış Noktalarımız