Nasıl Başlarsın

Deneme Dalışı

Daha once hic Dalisi denememis olanlar ve denemek isteyenler icin ideal başlangıç programı Bu başlangıç programı ile maviliğe doğru süzülmenin özgürlüğünü tadın. Suya girip dalış dünyasını keşfetmek elinizde.

Dalış Eğitmenimiz, ilk sualtı maceranızda tum dalis becerilerini ve ekipmanlarini rahatlıkla kullanabilmen için bilmen gereken her şeyi sana öğretecek bütüm dalış ekipmanını senin icin hazirlayip en derin noktasi 5mt olacak bu ilk dalisinizda surekli yaninda olucak ;  dilersen bu guzel ani ölümsüzleştirmen icin fotoğrafını veya videonu bile cekelbiliriz . Yaklasik 30 dk bize ayırman  yeterli süre.

Deneme Dalışı – how

Bildiğiniz üzere size bize youtube bazen yasak!! VPN veya DNS değişikliği yaparak  izleyebilirsin

Dünyamızın %70 i denizlerle kaplı, bunu beraber keşfedelim

Discover Scuba Diving


Okenos Dalis Merkezi Didim Altinkum’un en iyi Beach club’i MARINA BEACH CLUB ile ayni kumsali ve denizi paylasiyor ,bizimle dalan dalicilar icin buyuk kolayliktir. Ailece gecirebileceginiz bir tatil gununde sevdiklerinizden ayrilmadan hem dalis yapabilir hem de denizin ve gunesin tadini cikarabilirsiniz.

Dilerseniz dalis aralarinda guneslenip eglenebileceginiz ideal bir alandir. Dalış eğitimine katılan dalıcılar Sinif ortami teorik egitimlerini plajda konumlanan mevcut okulumuzda denize nazir her turlu konfour dusunulmus bir ortamda alabiliyorlar konuyu DVD den izleyerek, egitmeniniz ile sohbetinizde karsilikli kahvelerinizi icebildiginiz ve ardindan hemen dalisa gecebileceginiz sekilde tasarlanmış sınıfımızda alır ve Dilerseniz hemen ust kattaki beach club mutfagindan dilediginiz menu ile dalış aralarında karnınızı doyurabilirsiniz.

Tüm bunların haricinde siz sadece dalış yapıp gününüzü sevdiklerinizle bir teknede geçirmek istiyorsanız sizi 16m özel yapım dalış teknemizde misafir edebiliriz,günde iki dalış ve yemek dahil her gün 10:00-16:00 arası bizimle Didimin bilinmedik sualtının tadını çıkartabilirsiniz.

Scuba Diver Course

Bu sertifika dünya çapında rehberli dalışlara katılmana olanak veren, son derece kolay ve güvenli bir programdır, Scuba Diver eğitime çok fazla zaman harcamak istemeyen çok fazla bütçe ayırmadan tatillerimde dalayım yanımda bir eğitmen olsun bana yardımcı olsun bende bu sporun tadını çıkartayım diyenler için ve aynı zamanda Çocunuz veya eşinizi dalıcı yapmak istiyorsanız onlar içinde ideal bir başlandıç seviyesidir. Eğer daha eğitimine devam edip ileri seviye dalıcı olmak istersen Bizimle Open Water Diver seviyesine ulaşabilirsin.

Scuba Diver Programı Open Water Diver Programının parçasıdır. Bu nedenle programın herhangi bir bölümünü iki kez tekrarlaman gerekmez. Kısa bir güncellemeden sonra Open Water Diver lisansını tamamlayabilirsin.Programın sonunda, programı başarıyla tamamladığını gösteren SCUBA DIVER Sertifikanı alıcaksın.