SSI – Scuba Schools International

get your scuba license at Okenos Diving“Uluslararasi Dalis Okullari Birliği”
2,5 milyon aktif dalıcıya ve snorkeling yapan 67 milyon kişiye hizmet veren bir sektörün parçası olarak, scuba dalışında en güvenilir sistemlerden SSI, 27 bölge ofisi, 110’u aşkın ülkede en az 2400 uluslararası lokasyonda bulunan temsilcileri ve 25 dilde basılı materyalleriyle 1970’tEN bu yana scuba dalış sertifikasyonunda standardı belirliyor. Scuba’nın keyifli ve rahatlatıcı bir uğraş olabilmesi için dalıcının güvende olduğunu ve iyi bir eğitim aldığını hissetmesi gerekir. İşte bu nedenle SSI, 38 yıldır imza niteliğindeki eğitim tekniği “tekrarla gelen rahatlığı” kusursuz hale getirmek;en sıkı eğitmen sertifikasyon standartlarını geliştirmek ve SSI’a ait yüksek hizmet kalitesi ve güvenliği garanti eden yetkili dalış merkezleri ağını güçlendirmek için çalışıyor. online egitim firsatini değerlendirip dilerseniz hemen baslayabilirsiniz.

PADI – Professional Association of Diving Instructors

PADI scuba courses at Okenos DivingPADI – ” Profesyonel Dalış Eğitmenleri Birliği”
Tartışmasız dünyanın neresinde dalış yaparsanız yapın PADI sertifikanız kabul görür. Dalış Merkezimiz bölgemizdeki tek PADI 5 YILDIZ DALIŞ MERKEZİDİR Bunun yanında çoğu dalış maceranızda diğer sizinle aynı standartlarda ve kalitede eğitim almış PADI dalgıçlarıyla karşılaşırsınız. PADI dalış eğitmenlerimiz ile PADI 5 YILDIZ DALIŞ MERKEZİMİZ ( S- 19522 ) sizlere hizmet etmeyi beklemektedirler. Tecrübeli PADI eğitmeninden Yüksek standartlarda eğitim alabilirsiniz.

TSSF – Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu

tssflogoCMAS (The World Underwater Federation) was founded in 1959 and by now it comprises over 130 federations from 5 continents.   CMAS now mainly organizes international underwater sport events and known as one of the oldest and most extensive dive training systems.

TSSF, part of CMAS, is the main scuba diving certifying agency for Turkish Nationals and also the base of all recreational dive rules and regulations in Turkey.

Training is elaborate and focused on knowledge & skills in a broader aspect than just the activity of scuba diving. A TSSF/CMAS certification card is valid in any country that is connected to the World Underwater Federation, or recognizes the certification.